Nieuwe zoekopdracht :
Wij raden u aan :

Producten en diensten

Artikel

Offertes

Heftruck opleiding verplicht?

Vraag gesteld door Thomas Becque - mrt 27, 2014
Vraag

Dienen gebruikers van heftrucks in het bezit te zijn van een heftruckdiploma of opleiding?

  • Antwoord van Steven Weelde
    - mrt 27, 2014

    Beste Thomas Bercque,

     

    In artikel 14 van het koninklijk besluit van 4 mei 199 staat vastgelegd dat mobiele arbeidsmiddelen met eigen aandrijving alleen mogen worden bestuurd door werknemers die een adequate opleiding voor het veilig besturen van deze arbeidsmiddelen hebben gehad. De duur van deze opleiding staat niet vast. Dit wordt bepaald door de werkgever (wanneer deze de opleiding verzorgt) of door het opleidingscentrum. 

Companeo : Heftrucks: offertes vergelijken